Klapki

Klapki

Klapki Hummel

Kompletując akcesoria kąpielowe nie powinniśmy zapominać o klapkach. Klapki kąpielowe stanowią skuteczną ochronę stóp przed infekcjami, jednocześnie ograniczając do absolutnego minimum ryzyko poślizgnięcia się i upadku na mokrej podłodze pod prysznicem lub w szatni. W przypadku sportów walki, gdzie na matę wchodzimy gołą stopą klapki są nieodłącznym elementem wyposażenia torby sportowej, a poniekąd także całego stroju.

Starając się stanowić kompleksową i wyczerpującą odpowiedź na potrzeby i oczekiwania zawodników marka Hummel oferuje nie tylko wyjątkowo chłonne ręczniki Hummel, ale również klapki kąpielowe. Klapki kąpielowe Hummel są wykonane z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, którym zawdzięczają swoją wygodę oraz trwałość. Klapki są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wodę, a wybrane do ich produkcji tworzywa nie sprzyjają rozwijaniu się grzybów oraz bakterii, dzięki czemu wilgotne klapki możemy bez obaw włożyć do torby treningowej bezpośrednio po wyjściu spod prysznica.

Klapki Hummel są często wybieranymi akcesoriami sportowymi. Z ich zalet korzystają piłkarze ręczni i nożni, siatkarze, a także wszyscy inni miłośnicy sportu, którzy po treningu biorą prysznic w publicznych sanitariatach klubowych lub korzystają z sauny. Klapki Hummel możemy również wykorzystywać jako klapki basenowe. Klapki Hummel są odporne na niszczące działanie chloru oraz innej chemii basenowej.

Klapki Hummel – sprawdź naszą ofertę

Jesteśmy licencjonowanym dystrybutorem odzieży sportowej i akcesoriów Hummel w Polsce. Naszym Klientom oferujemy profesjonalną odzież treningową i zawodniczą wraz z szeregiem akcesoriów sportowych poprawiających komfort  treningu. Klapki Hummel zajmują ważne miejsce w naszej ofercie. W stałym asortymencie posiadamy różne modele klapek charakteryzujące się wysokimi parametrami użytkowymi oraz wysoką estetyką wykonania. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z bieżącą ofertą na klapki oraz odzież sportową Hummel.  

Klapki

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz