PIŁKI

PIŁKI

Nasza oferta zawiera także piłki do piłki nożnej oraz piłki ręcznej. W sprzedaży posiadamy piłki meczowe i treningowe, które pokryte są miękką pianką z poliuretanu. Znajdują zwolenników wśród wszystkich osób uprawiających piłkę ręczną, bez względu na wiek. Najmłodsi zwolennicy szczypiorniaka mogą wyposażyć się także w piłki, które przygotowywane są z myślą o dzieciach trenujących tę dyscyplinę sportu.

Piłki to również niezbędne wyposażenie futbolisty. Nasza oferta obejmuje piłki nożne do wykorzystania na boisku zewnętrznym, jak również do halowej odmiany tego sportu. Modele przeznaczone do gry na twardym podłożu np. parkiecie, posiadają niskie odbicie, dlatego też znajdują wielu zwolenników zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów.

Piłki hummel charakteryzuje wyjątkowe podejście do jakości produktu. Większość modeli jest szytych ręcznie, wykonywane są z poliuretanu, a także pozbawione są PVC. Oferta piłek dostosowana jest przede wszystkim do rodzaju sportu, ale także wieku osób, które go uprawiają. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji, jeśli przed zakupem potrzebna jest profesjonalna pomoc i doradztwo w zakresie wyboru najodpowiedniejszych modeli.

PIŁKI

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Active filters