TORBY SPORTOWE

TORBY SPORTOWE

Torby sportowe znajdują zastosowanie w wielu dyscyplinach. Wykorzystywane są tradycyjnie, do przenoszenia ubrań, czy akcesoriów treningowych, a także do transportu piłek. W naszej ofercie znajdują się torby o różnych rozmiarach i przeznaczeniu. Klientom ceniącym sobie swobodę i wielofunkcyjne wykorzystanie, proponujemy zakup plecaków, które idealnie sprawdzą się w drodze na trening, jak również wycieczkę terenową. Oferta plecaków obejmuje produkty mniejsze, przeznaczone bardziej do miejskiego zastosowania, a także bardziej pojemne, które mogą być wykorzystane również w podróżach

Nieodzownym elementem wyposażenia każdego, kto uprawia piłkę nożną lub ręczną, są torby na piłki. W naszej ofercie można znaleźć rozwiązania dedykowane różnym rozmiarom piłek, dzięki czemu możemy wybrać produkt najbardziej pasujący do naszego gustu i oczekiwań. Worek na piłki to przede wszystkim wygoda. Dzięki niemu w komfortowy sposób możemy przenieść piłki na boisko, czy do hali. Jest szczególnie przydatny dla osób, które trenują w różnych miejscach, z wykorzystaniem swoich piłek.

Dla osób, które przechowują bądź przenoszą większą ilość piłek, idealnym rozwiązaniem jest siatka na piłki. Dzięki ażurowej konstrukcji możliwe jest sprawdzenie w każdej chwili, czy w środku znajduje się określona piłka. Siatki umożliwiają nie tylko przenoszenie piłek, ale także ich przechowywanie szczególnie w miejscach, gdzie nie ma odpowiednich warunków do magazynowania akcesoriów sportowych.

TORBY SPORTOWE

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Active filters