AKCESORIA SPORTOWE

AKCESORIA SPORTOWE

Duńska marka Hummel, od 1923 roku zajmuje się ubraniami, obuwiem, akcesoriami sportowymi, wykorzystywanymi w różnych dziedzinach aktywności fizycznej. Dbając o kompleksową ofertę, wprowadziliśmy do niej szeroki zakres akcesoriów sportowych, które niezbędne są wszystkim, którzy profesjonalnie podchodzą do uprawianej dyscypliny.

Klientom proponujemy zakup piłek, toreb, ochraniaczy, ale także szeregu drobniejszych akcesoriów, które ułatwiają codzienne uprawianie sportu. Dbamy o to, aby w jednym miejscu Klient znalazł kompletne wyposażenie, poczynając od bluz, koszulek, spodni, butów, czy kurtek, a kończąc na drobnych elementach, które stanowią skarpetki, ręczniki, czy czapki.

Akcesoria sportowe, które można znaleźć w naszym sklepie, obejmują między innymi czapki. Oferujemy czapki z daszkiem, w wersji podstawowej, która jest idealna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Czapki cieplejsze, typu training beanie, to propozycja dla Klientów decydujących się na zimowe uprawianie sportu.

Naszą ofertę stanowią również rękawice bramkarskie, które stanowią nieocenione wyposażenie zawodników zarówno piłki nożnej, jak również piłki ręcznej. Akcesoria to także niezbędne każdemu frotki nadgarstkowe oraz ręczniki. Wiedząc, jak istotne jest odpowiednie wchłanianie wilgoci, a także możliwość szybkiego wysuszenia ręcznika, Hummel stawia przede wszystkim na jakość materiałów, z jakich wykonywane są ręczniki. Wiele wzorów, różne wersje kolorystyczne, a także nawiązywanie do trendów old school powodują, że ręczniki dostępne w naszym sklepie, stają się nie tylko użyteczne, ale także unikatowe pod względem estetycznym.

Akcesoria do sportu to również skarpety, getry, rękawiczki, znaczniki, a także kleje do różnych zastosowań. Dzięki szerokiemu asortymentowi, zwolennicy każdej dyscypliny sportowej znajdą w ofercie produkty niezbędne dla siebie. Wszystkie akcesoria cechuje wysoka jakość wykonania, co gwarantuje między innymi marka Hummel, obecna od blisko stu lat na sportowym rynku.

AKCESORIA SPORTOWE

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-42 z 42 pozycji

Active filters