frotki/ręczniki

frotki/ręczniki

Ręczniki i frotki Hummel

Ręczniki i frotki Hummel to jedne z najczęściej wybieranych przez Naszych Klientów akcesoriów. O ich popularności decyduje doskonała jakość, idąca w parze z naprawdę dobrą ceną. W stałym asortymencie posiadamy ręczniki małe i duże oraz frotki w różnych kolorach, co ułatwia ich dopasowanie do barw stroju klubowego.

Ręczniki Hummel

Marka Hummel to wiodący producent akcesoriów sportowych. W jej ofercie znajdziemy m.in. wysokogatunkowe ręczniki treningowe i kąpielowe. Ręczniki  marki Hummel charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi, dzięki czemu są chętnie wybierane zarówno przez zawodników, jak i amatorów. Z ich zalet możemy korzystać podczas treningu halowego i plenerowego. To także bardzo higieniczne rozwiązanie w klubach fitness. Mały ręcznik Hummel jest niezwykle poręczny, w związku z czym bez problemu rozłożymy go na każdym urządzeniu w siłowni.

Frotki zawodnicze

O ile małe ręczniki treningowe zazwyczaj czekają na zawodników na ławkach lub w szatniach, frotki Hummel zawodnicy mają zawsze przy sobie. Dzięki nim mogą w każdej chwili otrzeć pot zalewający oczy, tym samym podnosząc komfort treningu, a podczas meczu także osiągi. Z doskonałych właściwości frotek Hummel korzystają nie tylko piłkarze i siatkarze, czy piłkarze ręczni. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie dla koszykarzy, biegaczy, tenisistów, rowerzystów, a nawet miłośników ćwiczeń w klubach fitness. 

Ręczniki i frotki Hummel w naszej ofercie

Ręcznik, podobnie jak frotka stanowi nieodłączny element wyposażenia torby sportowej. Jako licencjonowany dystrybutor marki w Polsce Naszym Klientom oferujemy oryginalne ręczniki treningowe i kąpielowe Hummel oraz frotki. Ręczniki i frotki Hummel charakteryzują się wykonaniem z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu doskonale chłoną wilgoć pozostawiając skórę suchą.

Klientów zainteresowanych ubraniami sportowymi oraz akcesoriami zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W asortymencie posiadamy kompletne stroje sportowe, jak również damskie koszulki Hummel i męskie koszulki Hummel. Oferujemy koszulki treningowe i zawodnicze, a do kompletu również spodenki i getry.

frotki/ręczniki

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Active filters